img-bg

Web Hosting për faqe
private dhe biznesi

Zgjedhni planin e duhur për të fuqizuar faqën tuaj — zgjedhni nga pakot e mëposhtme ose na kontaktoni për të marrë ndihmë.

Transaksion i sigurt pagese

Ju mund të paguani sigurt përmes Transferit Bankar, Paypal, dhe Visa.

Përgjigje e shpejtë në përkrahje

Ne ju ndihmojmë me gjithçka që ju nevojitet.

Kthim i garantuar i parave

Ju mund të merrni rimbursim të plotë brenda 14 ditëve.

Pro Për faqet ose dyqanet online që janë më të vogla apo sapo kanë filluar.
€3.49 /muaj €41.88 /vit
 • 1 uebfaqe
 • Pa limit trafik
 • 20 GB SSD storage
 • 3 subdomains
 • 3 MySQL databases
 • 5 email accounts
 • X2 performancë
 • SSL Çertificatë falas
 • Backup çdo natë
Porosit Këtë Plan
Business Për faqet ose dyqanet online në rritje që kanë nevojë për më shumë resurse.
€5.49 /muaj €65.88 /vit
 • 1 uebfaqe
 • Pa limit trafik
 • Pa limit SSD storage
 • 5 subdomains
 • 5 MYSQL databases
 • 10 email accounts
 • X2 performancë
 • SSL Çertificatë falas
 • Backup çdo natë
Porosit Këtë Plan
Business Plus Perfekt për faqet ose dyqanet online që janë shumë të ngarkuara.
€7.99 /muaj €95.88 /vit
 • Pa limit uebfaqe
 • Pa limit trafik
 • Pa limit SSD storage
 • Pa limit subdomains
 • Pa limit MYSQL databases
 • Pa limit email accounts
 • X2 performancë
 • SSL Çertificatë falas
 • Backup çdo natë
Porosit Këtë Plan
Shërbim miqësor ndaj klientit
cPanel i përfshirë në çdo plan
SSD teknologji nga Intel
Shërbime gjithmonë online
img-bg

Ndihmë & Përkrahje
24 orë në ditë

Misioni ynë është t'ju ofrojmë cilësinë më të lartë dhe mbajtjen e shërbimeve tuaja gjithmonë online. I gjithë ekipi i Hostinkos është vërtet i përkushtuar për të siguruar që çdo klient të ketë shërbim të përshpejtuar 24/7.

Keni pyetje? Kërkoni ndihmë përmes telefonit, Live Chat ose Tickets. Nëse tashmë jeni klient i Hostinkos, ju lutemi kyçuni në llogarinë tuaj për të përfituar mbështetje më të shpejtë.


Merr ndihmë tani