Hostinkos

Hostinkos ofron uebfaqe me kosto të ulët, web hosting të shpejtë, regjistrime të emrave të domenit dhe më shumë.

#malware / Tag

Back to all PostSi të largoni skedarët e infektuar nga faqja juaj e WordPress

Posted on 07/11/2022

Kur menaxhoni një faqe interneti, siguria është një domosdoshmëri. Hakerët shpesh sulmojnë faqet e njerëzve nga i gjithë uebi, disa duke përdorur malware […]Web Design user Hostinkos
3 minutes read

7 hapa për të hequr malware nga uebfaqja juaj e WordPress

Posted on 04/01/2022

Me mbi 75,000,000 faqe interneti të mundësuara nga WordPress, është e vështirë të shmangësh vëmendjen e kriminelëve kibernetikë që përhapin malware. Ja pse […]Internet user Hostinkos
4 minutes read