img-bg
English Language EnglishPse Hostinkos

Përjetoni një tjetër nivel
të shërbimeve hosting.

Jemi në gjendje të sigurojmë hosting vetëtimë të shpejtë dhe të ofrojmë shërbim të përkrahjes si askush tjetër.

 • 7+ vjet përvojë në web hostim.
 • Serverë hostimi të shpejtë e të sigurt.
 • Porosit online ose na telefono tani.
WhatsApp në +383 44 114 409
Tashmë duke hostuar me ne
About Us

Zgjedhja e rekomanduar e Google për Web Hostimin më të Mirë në Kosovë!

Hostinkos me krenari qëndron si Zgjedhja e Rekomanduar nga Google për nevojat tuaja të hostimit dhe domenit, një fragment i veçuar që na dallon nga konkurrenca.

Lexo më shumë në Rreth Nesh

Trustpilot
4.9 out of 5 — Based on 85+ reviews »

Përtej web hosting…

Vendoseni uebfaqen në server të fuqishëm Intel Xeon. Blini dhe rinovoni me kosto të njejtë nga momenti që regjistroheni.

Transaksion i sigurt pagese

Paguani sigurt për shërbimet tona përmes Transferit Bankar ose eBanking, Credit Card, dhe Paypal.

Përgjigje e shpejtë në përkrahje

Ekipi ynë profesional i përkrahjes teknike është i gatshëm të ndihmojë 24 orë në ditë.

Kthim i garantuar i parave

Nëse brenda 14 ditëve nuk jeni plotësisht të kënaqur, ju mund të merrni rimbursim të plotë.

Email dhe web hosting i ambalazhuar në mënyrë perfekte!

Hostinkos is The Best Quick Web Hosting Company 2022 - Kosovo.
Source: New World Report (sister publication Innovation In Business)

Pro Hosting Icon Pro Plan ideal veçanërisht për faqe më të vogla, startup bizneseve, faqe personale dhe emaileve

SAVE 25% €5.49 /muaj SAVE 30%€65.88 /vit

This will remain the price you pay for the life-span of the account.

Buy before prices go up!
Ends in

 • Performancë e lartë
 • 1 domain hosting
 • 15 GB SSD web space
 • Pa limit trafik Pse është me rëndësi?
 • Pa limit email adresa
 • Pa limit baza të dhënave
 • cPanel i përfshirë Cili është përfitimi?
 • FREE SSL
 • SLA 1 Përkrahje Teknike
 • Super low contention
 • 1-click WordPress install

ADDITIONAL BENEFITS

 • Monitorim i performancës së faqes
 • Siguri e shtuar Çfarë përfshin?
 • Backup i webfaqes
 • Skanime dhe heqje e viruseve
 • Google search submission
 • Shërbim email i besueshëm
 • Aktivizohet menjëherë
Konfiguro këtë plan

Business hosting icon Business Plan ideal veçanërisht për bizneset e vogla / mesme, faqet e internetit të WordPress dhe dyqanet online

SAVE 25% €7.49 /muaj SAVE 30% €89.88 /vit

This will remain the price you pay for the life-span of the account.

Buy before prices go up!
Ends in

 • Performancë e lartë
 • 1 domain hosting
 • Pa limit SSD web space
 • Pa limit trafik Pse është me rëndësi?
 • Pa limit email adresa
 • Pa limit baza të dhënave
 • cPanel i përfshirë Cili është përfitimi?
 • FREE SSL
 • SLA 2 Përkrahje Teknike
 • Super low contention
 • 1-click WordPress install

ADDITIONAL BENEFITS

 • Monitorim i performancës së faqes
 • Siguri e shtuar Çfarë përfshin?
 • Backup i webfaqes
 • Skanime dhe heqje e viruseve
 • Google search submission
 • Shërbim email i besueshëm
 • Aktivizohet menjëherë
Konfiguro këtë plan

Business Plus Hosting icon Business Plus Plan ideal nëse doni hostimin më të shpejtë të mundshëm, plus monitorim ekstra të performancës.

SAVE 25% €11.49 /muaj SAVE 30% €137.88 /vit

This will remain the price you pay for the life-span of the account.

Buy before prices go up!
Ends in

 • Performancë maksimale
 • 3 domain hosting
 • Pa limit SSD web space
 • Pa limit trafik Pse është me rëndësi?
 • Pa limit email adresa
 • Pa limit baza të dhënave
 • cPanel i përfshirë Cili është përfitimi?
 • FREE SSL
 • SLA 3 Përkrahje Teknike
 • Super low contention
 • 1-click WordPress install

ADDITIONAL BENEFITS

 • Monitorim i performancës së faqes
 • Siguri e shtuar Çfarë përfshin?
 • Backup i webfaqes
 • Skanime dhe heqje e viruseve
 • Google search submission
 • Shërbim email i besueshëm
 • Aktivizohet menjëherë
Konfiguro këtë plan
bankPayPalCredit CardPaypal Gateway Ja se si kaloni webfaqen te Hostinkos
Lidhje automatike me emrin e domenit
Transferim FALAS të faqes nga hosti aktual
Instalim falas të SSL dhe backup sipas kërkesës
Qendra të dhënave në Gjermani, France, SHBA

Kontroll total i pagesës

Mëso më shumë »

Ju mund të na paguani në mënyrë të sigurt me metodë fleksibile pagese dhe të përpunoni kartën e pagesës automatikisht përmes 2Checkout.

Pagesa mujore
Jo kosto të fshehura
Kthimi i parave në 14 ditë
100% arkëtim i sigurt

Mbani mend: Planet e hostimit të Hostinkos fillojnë me më pak se një filgjan kafe në javë!

Disa tipare standarde dhe detaje teknike.

Support background
Rekomanduar nga:
Rekomanduar nga:
Rekomanduar nga:
img-bg

Të gjitha planet tona të web hosting përfshijnë cPanel falas, në mënyrë që të keni kontroll të plotë mbi webfaqen tuaj, të krijoni dhe menaxhoni subdomain, email adresat, statistikat e vizitave dhe më shumë.

Pse cPanel?

- Ngarkoni dhe menaxhoni uebfaqe

- Gjeneroni statistika të vizitorëve

- Krijoni llogari emaili

- Backup-oni të dhënat

Read More

Pse SSL certificatë?

- Mbani vizitorët tuaj të sigurt

- Merrni një pamje profesionale

- Tregoni se e merrni sigurinë seriozisht

- Ngritni rankimin SEO

Read More

Pse Hostinkos?

- 7+ vjet përvojë në web hosting

- Serverë të gjeneratës së fundit

- Stabilitet financiar & transparencë

- Ekip plotësisht i trajnuar

Read More

Çmimet më të ulëta dhe specifikat më të mira në rajon.

Hostinkos është një nga platformat më të shpejta në rajon.

Kompania Plani i web hostingÇmimi
Ipko / Kosovë
Gold — 20 GB web space, unlimited email accounts
€158/vit
Iregister / Shqipëri
Business — 150 GB web space, unlimited email accounts, 100 DBs
€128/vit
Albahost / Kosovë
Shared NVMe 4 — 100 GB web space, unlimited traffic, unlimited email accounts
€228/vit
Mkhost / Maqedoni
Power — 30 GB web space, 700 GB traffic, unlimited email accounts
€136/vit
Hostinkos (Kosovë-Prishtinë)
Business — Unlimited web space, unlimited traffic, unlimited email accounts, unlimited DBs
€89/vit

* Krahasimi i Çmimeve të planeve të listuara këtu janë marrë direkt nga webfaqet e ofruesve në mars 2022. Të gjitha logot dhe firmat tregtare janë pronë e pronarëve të tyre përkatës. Çmimet përfshijnë taksën.

Web hosti #1 në Trustpilot

Me një rezultat prej 4.9, Hostinkos qëndron në krye të hosting kompanive në rajon.Teknikë mbështetës të shpejtë, të sjellshëm dhe të dobishëm qëndrojnë pas Hostinkos. Ne sigurojmë që ekipi ynë të jetë i trajnuar në të gjitha aspektet e menaxhimit të softuerit cPanel/WHM, dhe më shumë. Ne ndjekim udhëzime të rrepta të brendshme për të siguruar që gjithçka që bëjmë është bërë siç duhet, duke respektuar standardet tona të larta.

Jo serverë të mbingarkuar! Server uptime

Shërbimi ynë i hostimit mundësohet nga serverët tanë më të mirë. Çdo server është i kufizuar vetëm në një numër të caktuar klientësh. Ndryshe nga kompanitë tjera të hostimit që përpiqen të grumbullojnë sa më shumë llogari të jetë e mundur në serverë të përbashkët, ne NUK i mbingarkojmë serverët tanë dhe e marrim shumë seriozisht këtë.

Lexoni më shumë rreth web hosting »

Mbani mend: Ne garantojmë që serverët tanë do të kenë të paktën 99.9% kohë pune (ang. uptime) çdo muaj.

Përjetoni Fuqinë e Plotë të Hostinkos.

Ju ftojmë të shikoni webfaqen tonë për të mësuar më shumë rreth veçorive dhe përfitimeve të vlefshme që ne ofrojmë.

#

Web HostingOptimized for high-traffic good for data-heavy websites, business, blogs, forums, wordpress and eCommerce sites.

 • Duke filluar nga €5.49/muaj

Reseller partner Gjithçka që ju nevojitet për të shitur hosting, email dhe më shumë, direkt nga webfaqja juaj.

 • Duke filluar nga €25.00/muaj

Virtual Server VPS hosting i fuqishëm me resurse të dedikuara, root qasje të plotë dhe shkallëzim të lehtë.

 • Duke filluar nga €14.00 /muaj

Pyetje të Shpeshta (FAQ)

Sigurisht, ashtu siç filloni të ndërtoni diçka në botën reale, do t’ju duhet hapësirë për ta bërë këtë. I njëjti parim vlen edhe për botën dixhitale – për të ndërtuar një faqe interneti, do t’ju duhet hapësirë për ta vendosur atë.

Këtu hyn në lojë ueb hostimi. Kur krijoni një faqe interneti, keni mijëra skedarë, imazhe dhe kode që përbëjnë uebfaqen tuaj. Të gjithë këta skedarë zënë hapësirë. Pa një hapësirë online, skedarët tuaj thjesht do të ngecnin në kompjuterin tuaj dhe askush nuk do t’i shihte kurrë.

Shërbimi i ueb hostimit është në një farë kuptimi, një parcelë toke mbi të cilën është vendosur faqja juaj e internetit. Nëse keni një uebfaqe që duhet të jetë online, atëherë këto shërbime hostimi janë pronarët që e mbajnë uebfaqen tuaj të funksionojë në mënyrë që klientët tuaj të kenë akses dhe ta shohin atë.
Kur zgjedhni një kompani të web hosting, ju e besoni webfaqen tuaj tek ta. Nëse biznesi juaj mbështetet në atë webfaqe, kjo është një përgjegjësi e madhe për tu dorëzuar. Nëse ata ju dëshpërojnë, i gjithë biznesi juaj mund të jetë në rrezik. Prandaj, është thelbësore që kur jeni duke kërkuar për një ofrues të web hosting, të bëni më shumë sesa të shikoni çmimin. Ju gjithashtu duhet të dini që web hosti juaj ka ekspertizën e brendshme për të ofruar përkrahje të jashtëzakonshme dhe mbështetje për klientët. Në Hostinkos, kjo është diçka që ne me të vërtetë e marrim seriozisht.
Lloji i web hosting që ju nevojitet varet nga ajo që dëshironi të bëni me uebfaqen tuaj, si nëse doni të krijoni një dyqan online, blog ose podcast me një web aplikacion specifik. Nëse nuk jeni të sigurt për llojin e hostimit dhe/ose planin që do t'i përshtatet më së miri nevojave tuaja, mund të kontaktoni ekipin tonë mbështetës përmes live chat ose me telefon. Ne mund t'ju këshillojmë se cili plan do t'i përshtatet më së miri nevojave tuaja specifike.
Web Hosting nga Hostinkos do të jetë gati për t’u përdorur brenda 15 minutave nga blerja e tij. Dokumentacioni i mirëseardhjes do t'ju dërgohet me email pasi të vendoset porosia juaj.
Web Hosting nga Hostinkos vjen me një ekip të perkrahjes të cilët janë shumë të ditur me të gjitha aspektet e Linux & Windows Hosting. Përkrahja telefonike është në dispozicion gjatë orarit të punës, megjithatë ne ofrojmë përkrahje gjithëpërfshirëse online 24x7.
Me planin tonë Business Plus, ju mund të hostoni deri në tre faqe interneti, kjo është arsyeja pse është një plan perfekt për biznese të reja ose fillestare që kanë nevojë për një prani online të shpejtë dhe miqësore ndaj buxhetit. Dhe sigurisht, ndërsa rriteni, jeni më se të mirëpritur të azhurnoni në një plan më të fuqishëm dhe fleksibël që i përshtatet nevojave tuaja në zgjerim të biznesit.
Po mundesh. Plani juaj i web hosting ka një program statistikor që do të raportojë, ndër të tjera, numrin e klikimeve, përshtypjeve dhe vizitorëve unikë. Këto statistika përdorin skedarët tuaj të regjistrit për të gjeneruar informacione për vizitorët.
Po - Absolutisht. Ne do të donim të hostojmë uebfaqen tuaj pavarësisht se kush e krijoi atë. Zhvendosja e uebfaqes suaj ekzistuese në Hostinkos është një proces i thjeshtë. Ne ofrojmë ndihmë falas për zhvendosjen e uebfaqes. Nëse keni akses në skedarët tuaj ekzistues të uebfaqes, mund t'i ngarkoni ato përmes CPanel ose përmes një klienti FTP. Nëse nuk keni një kopje aktuale të faqes tuaj të internetit, duhet të jeni në gjendje të kërkoni një nga ofruesi juaj aktual i web hosting. Ekipi ynë mbështetës mund t'ju ndihmojë me këtë kalim nëse keni ndonjë pyetje ose nëse hasni ndonjë vështirësi.
Fatkeqësisht asnjë kompani hosting nuk mund të sigurojë 100% uptime. Edhe uebfaqet më të mëdha dhe më të mira me multi-miliona dollarë dalin jashtë funksionimit herë pas here për shkak të rrethanave të ndryshme të paparashikuara. Ju duhet të siguroheni që kompania juaj e web hosting ka bërë më të mirën që mundet për të siguruar kohën më të vogël të ndërprerjes. Sigurohuni që ata të kenë sisteme për të monitoruar vazhdimisht të gjitha faqet e internetit që ata hostojnë në mënyrë që ata të dinë nëse ka ndonjë problem sa më shpejt të jetë e mundur.
Po ofrojmë. Nëse jeni një organizatë bamirësie e regjistruar, shikoni uebfaqen tonë Hosting Charity për më shumë detaje.
Ju do të merrni një e-mail mirëseardhës me kredencialet tuaja të hyrjes. Ju gjithashtu mund të përdorni informacionin e llogarisë tuaj përmes Zonës së Klientit këtu në uebfaqen tonë.
Ne e kuptojmë se keni dyshimet tuaja, dhe kjo është arsyeja pse ne jemi këtu për t'ju ndihmuar! Ekipi ynë është i disponueshëm 24 orë në ditë për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje ose shqetësimi që mund të keni!
Po, në Hostinkos ne ofrojmë dy opsione, ju mund të paguani në baza vjetore që do të thotë se duhet të paguani të gjithë shumën menjëherë, ose mund të paguani në baza mujore.

Postimet tona të preferuara nga blog-u.Ne hulumtojmë dhe përditësojmë rregullisht blogun tonë me përmbajtje origjinale.