img-bg
English

Përjetoni një tjetër nivel
të shërbimeve hosting.

Jemi në gjendje të sigurojmë mjedis web hosting vetëtimë të shpejtë dhe të ofrojmë shërbim të përkrahjes si askush tjetër.

Whatsapp në +383 44 114 409

.COM €12.00

.NET €15.00

…150+ DOMAINS


www.
About us

Hostinkos nuk i ndërron fjalët!

Hostinkos nuk është një kompani që firmos dhe pastaj fshehet. Për dallim nga të tjerët, nuk ka kosto të fshehura apo ngritje të papritur të çmimeve.

Lexo më shumë në Rreth Nesh

Si të filloj

Për të krijuar një faqe interneti duhet të ndiqni tre hapa bazik:

1. Regjistroni një emër domeni

Duke filluar nga .com gjeni një domen që përshkruan webfaqen tuaj · Domain

2. Zgjedhni një plan hosting

Hostët, si Hostinkos, ruajnë webfaqen tuaj në web serverat e tyre · Web Hosting

3. Lansoni faqen tuaj online

Nëse nuk keni faqe, mos u shqetësoni, ne do ta krijojmë atë për ju · Web Design

Web Hosting i klasit të parë.

Blini dhe rinovoni me kosto të njejtë nga momenti që regjistroheni.

Pro Hosting Icon ProPlan ideal veçanërisht për faqe interneti të reja dhe faqe personale.

€3.49 /muaj
 • 1 domain hosting
 • Pa limit trafik
 • 25 GB SSD web space
 • 5 email adresa
 • Migrim të webfaqes falas
 • Performancë e lartë
 • Abalazhuar me tipare…
Shiko të gjitha detajetKonfiguro këtë plan

Business Hosting Icon Biznes Plan ideal veçanërisht për biznese të vogla dhe dyqane online.

€5.49 /muaj
 • 1 domain hosting
 • Pa limit trafik
 • Pa limit SSD web space
 • Pa limit email adresa
 • Migrim të webfaqes falas
 • Performancë e lartë
 • Abalazhuar me tipare…
Shiko të gjitha detajetKonfiguro këtë plan

Biznes Plus Plan ideal veçanërisht për faqe me trafik të lartë dhe wordpress.

€7.49 /muaj
 • 3 domain hosting
 • Pa limit trafik
 • Pa limit SSD web space
 • Pa limit email adresa
 • Migrim të webfaqes falas
 • Performancë maksimale
 • Abalazhuar me tipare…
Shiko të gjitha detajetKonfiguro këtë plan

Education Hosting Icon Education Hosting

Një platformë pagese plotësisht e sigurt kur porositni 

Ne ofrojmë metoda pagese të sigurta dhe fleksibile për të ndihmuar në lehtësimin e përvojës së blerjes duke mundësuar procesimin e kartës së pagesës automatikisht përmes 2Checkout. Zbulo më shumë

20 arsye të mira për të zgjedhur Hostinkos »

Support background

Keni pyetje,
nuk jeni të sigurt nga të filloni?

Merrni përgjigje dhe këshilla nga Ekipi i Hostinkos, përmes telefonit apo live chat. I gjithë Ekipi është vërtetë i përkushtuar për të siguruar që çdo klient të ketë shërbim të përshpejtuar 24/7.

Merrni Ndihmë Tani

Koha mesatare e përgjigjes tonë është nën 20 minuta.

Hosting banner

cPanel Web

cPanel Video Section

cPanel është paneli ynë standard i kontrollit. cPanel ju lejon të publikoni uebfaqe, të menaxhoni domenët, të organizoni web skedarët, të krijoni llogari email, dhe më shumë.


Më shumë arsye për të zgjedhur Hostinkos.

Jemi të bindur se ne kemi zgjidhjen më të mirë për pronarët e bizneseve dhe uebfaqet e tyre, ndërsa japim një mënyrë të thjeshtë dhe efektive të menaxhimit.

 • Ne i mbajmë gjërat mirë dhe thjesht

  Ne e dimë që jo të gjithë janë dizajner ose kodues, kështu që ne nuk do t'ju hutojmë me zhargon të teknologjisë

 • Me ne të dhënat tuaja janë të sigurta

  Të dhënat tuaja të ngarkuara janë në serverë të sigurt, të vendosur në një qendër moderne të të dhënave.

 • Ne jemi ekip plotësisht të trajnuar

  Ne sigurojmë që ekipi ynë të jetë i trajnuar në të gjitha aspektet e menaxhimit të softuerit cPanel/WHM, dhe më shumë.

 • Ne migrojmë uebfaqen tuaj falas

  Ne ofrojmë shërbim të migrimit për të gjithë klientët që kanë uebfaqe ekzistuese me një tjetër ofrues hosting, pa pagesë.

 • Ne administrojmë shërbimet tuaja në mënyrë etike

  Ne jemi të përkushtuar për të ruajtur konfidencën tuaj, duke zbatuar procedurat e duhura për mbrojtjen e privatësisë.

Mësoni më shumë rreth
Çfarë e bën Hostinkos web hostin #1

Domain icon
.com, .net, .org, .info...?

Postimet tona të preferuara nga blog-u. Ne hulumtojmë dhe përditësojmë rregullisht blogun tonë me përmbajtje origjinale.
Pyetje të Shpeshta (FAQ)
Po - Absolutisht. Ne do të donim të hostojmë uebfaqen tuaj pavarësisht se kush e krijoi atë.
Me planin tonë Business Plus, ju mund të hostoni deri në tre faqe interneti, kjo është arsyeja pse është një plan perfekt për biznese të reja ose fillestare që kanë nevojë për një prani online të shpejtë dhe miqësore ndaj buxhetit. Dhe sigurisht, ndërsa rriteni, jeni më se të mirëpritur të azhurnoni në një plan më të fuqishëm dhe fleksibël që i përshtatet nevojave tuaja në zgjerim të biznesit.
Po mundesh. Plani juaj i web hosting ka një program statistikor që do të raportojë, ndër të tjera, numrin e klikimeve, përshtypjeve dhe vizitorëve unikë. Këto statistika përdorin skedarët tuaj të regjistrit për të gjeneruar informacione për vizitorët.
Fatkeqësisht asnjë kompani hosting nuk mund të sigurojë 100% uptime. Edhe uebfaqet më të mëdha dhe më të mira me multi-miliona dollarë dalin jashtë funksionimit herë pas here për shkak të rrethanave të ndryshme të paparashikuara. Ju duhet të siguroheni që kompania juaj e web hosting ka bërë më të mirën që mundet për të siguruar kohën më të vogël të ndërprerjes. Sigurohuni që ata të kenë sisteme për të monitoruar vazhdimisht të gjitha faqet e internetit që ata hostojnë në mënyrë që ata të dinë nëse ka ndonjë problem sa më shpejt të jetë e mundur.
Lloji i web hosting që ju nevojitet varet nga ajo që dëshironi të bëni me uebfaqen tuaj, si nëse doni të krijoni një dyqan online, blog ose podcast me një web aplikacion specifik. Nëse nuk jeni të sigurt për llojin e hostimit dhe/ose planin që do t'i përshtatet më së miri nevojave tuaja, mund të kontaktoni ekipin tonë mbështetës përmes live chat ose me telefon. Ne mund t'ju këshillojmë se cili plan do t'i përshtatet më së miri nevojave tuaja specifike.
Zhvendosja e uebfaqes suaj ekzistuese në Hostinkos është një proces i thjeshtë. Ne ofrojmë ndihmë falas për zhvendosjen e uebfaqes. Nëse keni akses në skedarët tuaj ekzistues të uebfaqes, mund t'i ngarkoni ato përmes CPanel ose përmes një klienti FTP. Nëse nuk keni një kopje aktuale të faqes tuaj të internetit, duhet të jeni në gjendje të kërkoni një nga ofruesi juaj aktual i web hosting. Ekipi ynë mbështetës mund t'ju ndihmojë me këtë kalim nëse keni ndonjë pyetje ose nëse hasni ndonjë vështirësi.
Ju do të merrni një e-mail mirëseardhës me kredencialet tuaja të hyrjes. Ju gjithashtu mund të përdorni informacionin e llogarisë tuaj përmes Zonës së Klientit këtu në uebfaqen tonë.
Po ofrojmë. Nëse jeni një organizatë bamirësie e regjistruar, shikoni uebfaqen tonë Hosting Charity për më shumë detaje.
Web Hosting nga Hostinkos do të jetë gati për t’u përdorur brenda 15 minutave nga blerja e tij. Dokumentacioni i mirëseardhjes do t'ju dërgohet me email pasi të vendoset porosia juaj.
Web Hosting nga Hostinkos vjen me një ekip të perkrahjes të cilët janë shumë të ditur me të gjitha aspektet e Linux & Windows Hosting. Përkrahja telefonike është në dispozicion gjatë orarit të punës, megjithatë ne ofrojmë përkrahje gjithëpërfshirëse online 24x7.
Sulmi i mohimit të shërbimit (DDoS) është një sulm online ku hakeri/autori përpiqet të bëjë një server ose rrjet të padisponueshëm duke prishur përkohësisht ose pafundësisht shërbimet. Mënyra më e zakonshme është të dërgoni një numër të madh kërkesash në një server duke shkaktuar që ai të përdorë të gjitha resurset e tij ose shpejtësinë e rrjetit. Sulmet e suksesshme DDoS mund të shkaktojnë ndërprerje të konsiderueshme për web aplikacionet, faqet e internetit dhe serverët. Pa ndonjë mbrojtje në vend, një server do të mbingarkohet me kërkesa të cilat do ta ngadalësonin rrjetin. Qendrat tona të të dhënave mbrohen nga një qendër filtrimi dhe pastrimi DDoS në shtëpi me deri në 100Gb/s mbrojtje DDoS.