img-bg
English Language EnglishPse Hostinkos

Premium
Web Hosting.

Ueb hosting me performancë të lartë. Deri në 10x më i shpejtë se planet tradicionale të web hosting.

WhatsApp në +383 44 114 409

Premium Hosting Plan
Përjetoni fuqinë e plotë të Hostinkos
 • Unlimited domain hosting
 • Optimized for high-traffic good for data-heavy websites, business, blogs, forums, wordpress and eCommerce sites.
 • Unlimited NVMe SSD web space
 • Unlimited traffic Why is this important?
 • Unlimited email accounts
 • Unlimited databases
 • cPanel included What is the benefit?
 • HTTP/2
 • FREE SSL Certificate
 • Maximum performance
 • LiteSpeed Web Server (Optional)
 • Google search submission
 • Priority technical support 24/7
 • FREE CDN
 • 14 Days Money-back guarantee
 • Automatic linking to your domains
 • Free transfer from old server to our server
 • Monthly website backup available
 • 99.9% Guaranteed uptime
 • Secure payment transaction
 • EU location
 • Instantly activated
Want to move from your hosting provider but can't get your money back?

Let us know how much time you got left with your old web host and we will compensate your expenses what you paid to another hosting company (maximum 6 month). For Example: You have paid to your hosting provider for 6 months and you want to move to our hosting right now. We will give you 6 months of our hosting absolutely FREE.

Everything you need to sell hosting, email, and more, right from your own website - Reseller Partner

Përtej web hosting…

Ndjeni ndryshimin e shpejtësisë me hostimin tonë të mundësuar nga teknologjia më e fundit dhe shërbimet e fokusuara tek klientët.


Transaksion i sigurt pagese

Paguani sigurt për shërbimet tona përmes Transferit Bankar ose eBanking, Credit Card, dhe Paypal.

Përgjigje e shpejtë në përkrahje

Ekipi ynë profesional i përkrahjes teknike është i gatshëm të ndihmojë 24 orë në ditë.

Kthim i garantuar i parave

Nëse brenda 14 ditëve nuk jeni plotësisht të kënaqur, merrni rimbursim të plotë.


Ne sigurojmë që ekipi ynë të jetë i trajnuar në të gjitha aspektet e menaxhimit të softuerit cPanel/WHM, dhe më shumë.

Po kërkoni diçka më të fuqishme

Reseller Hosting Rriteni biznesin tuaj me Hostinkos Reseller. WHM/cPanel i përfshirë.

 • Duke filluar nga €25 /muaj.

Virtual ServerPerformancë e lartë, stabilitet i besueshëm, dhe root qasje e plotë.

 • Duke filluar nga €16.49 /muaj.
 • Pa limit trafik
 • 100% SSD disk
 • Pa limit SSL
 • Pagesat mujore
Support background
Postimet tona të preferuara nga blog-u.Ne hulumtojmë dhe përditësojmë rregullisht blogun tonë me përmbajtje origjinale.