img-bg
English Language EnglishPse Hostinkos

Filloni kërkimin për
domenin e dëshiruar.

Thjesht kontrolloni disponueshmërinë e domenit tuaj të ri, jepni disa detaje dhe ai do të regjistrohet brenda sekondave.

www.
WhatsApp në +383 44 114 409
Website & Web Hosting Solutions - Located in Pristina/Kosovo
Disa nga firmat që i besojnë Hostinkos
About us

Menaxhim i lehtë i domenit dhe i sigurt.

Zona e Klientit të Hostinkos e bën të thjesht dhe të sigurt regjistrimin dhe menaxhimin e emrave tuaj të domenit, shërbimeve hosting dhe të çdo produkti të blerë nga ne.

Lexo më shumë në Rreth Nesh

Trustpilot
4.9 out of 5 — Based on 80+ reviews »
Shumë kompani përdorin një taktikë të reklamimit të domenëve falas ose pothuajse falas, por kur fillon viti i dytë, tarifa e rinovimit është dukshëm më e lartë. Disa regjistrime të vitit të parë .com janë vërtet shumë të lira. Por kur vjen rinovimi, situata ndryshon në mënyrë drastike. Ndonjëherë ata madje kërkojnë që ju të paguani për dy ose më shumë vjet në të njëjtën kohë, duke rezultuar në një çmim më të lartë se sa ishte reklamuar fillimisht.

Përveç kësaj, është gjithashtu e zakonshme që kompanitë të ngarkojnë tarifa shtesë që nuk janë përmendur fillimisht në ofertë. Në fakt, nëse blini një domen .com në shumë kompani, do të shihni një çmim të ndryshëm për shkak të tarifave shtesë (si tarifa e njohur ICANN, ose tarifa e përpunimit që ngarkojnë shumë kompani). Ose, ata do ta bëjnë të vështirë gjetjen e tarifave të tyre të rinovimit ose transferimin e domenit tuaj.

Ne jemi 100% transparent me çmimet tona!

Hostinkos është plotësisht transparent për çmimet tona të rinovimit që në pikëpamjen e parë të blerjes, duke siguruar që asnjë nga klientët tanë nuk do të befasohet me një çmim më të lartë se sa pritej kur të jetë koha për të rinovuar. Ndërsa ne ju lejojmë të regjistroni domenin tuaj për më lirë deri në 10 vjet, zgjedhja varet tërësisht nga ju. Çmimi i rinovimit nuk ndryshon nëse zgjidhni të regjistroheni vetëm për një vit. Në Hostinkos, ajo që shihni është ajo që ne do t'ju tarifojmë dhe të gjitha nivelet e çmimeve janë renditur qartë në ueb faqen tonë. Ne besojmë se klientët duhet të dinë saktësisht se çfarë paguajnë për produktin e tyre dhe nuk do ta bëjmë procesin e blerjes konfuz për ju.

Qëllimi ynë është të mbetemi të parashikueshëm për klientët tanë. Prandaj, ne nuk ndryshojmë çmimet e rinovimit. Ne ofrojmë të njëjtat çmime për regjistrimet, rinovimet dhe transferimet që paguani. Pa asnjë tarifë të fshehur.

Transferimi i domenit tuaj te Hostinkos është shumë i lehtë!

Nëse po konsideroni të transferoni domenin tuaj te Hostinkos, ju vetëm duhet të kërkoni për kodin EPP tek regjistruesi juaj aktual dhe të procedoni me transferimin nga ndërfaqja jonë…

Transferi përfshin rinovim 1 vjeçar nga data aktuale e skadimit
Pa downtime apo ndërprerje
Përkrahje 24/7 nëse keni nevojë për ndihmë

bankPayPalCredit Card

Privacy Protection FREE

Nëse dikush kërkon për domenin tuaj nuk do të jetë në gjendje t'ju shohë informacionin e kontaktit. Më Shumë

DNS Management FREE

Redaktoni domenin tuaj me lehtësi dhe në kohë reale: redaktoni nameservers, MX & CNAME records dhe më shumë.

DNSSEC Security FREE

Me DNSSEC të aktivizuar mbroheni nga përkthimi i manipuluar i domenit tuaj në adresa mashtruese të internetit.

Nëse nuk gjeni ndonjë prapashtesë (extension), ju lutemi na kontaktoni, ne zakonisht i plotësojmë të gjitha kërkesat.

Jo kosto të fshehura apo ngritje të papritur të çmimit

Për dallim nga të tjerët, në Hostinkos ju mund të blini dhe rinovoni me kosto të njejtë nga momenti që regjistroheni.

Domeni Regjistrimi Rinovimi
.com €14.00 /vit €14.00 /vit
.net €15.00 /vit €15.00 /vit
.org €15.00 /vit €15.00 /vit
.biz €18.00 /vit €18.00 /vit
.al €15.00 /vit €15.00 /vit
.info €20.00 /vit €20.00 /vit
.co.uk €16.00 /vit €16.00 /vit
.de €11.00 /vit €11.00 /vit
.mk €27.00 /vit €27.00 /vit
.eu €14.00 /vit €14.00 /vit
250+ Domain Extensions.

Shikoni të gjitha llojet e domenëve

Këtu janë disa vlerësime nga klientët tanë.


img-bg

Pa merak. Hostinkos regjistron dhe administron në mënyrë etike dhe të sigurt domenët tuaj, kurse Ekipi profesional i përkrahjes është i gatshëm të ndihmojë 24/7. Nëse na zgjidhni për nevojat e domenit tuaj, ne do të jemi gjithmonë të lumtur t'ju përkrahim personalisht me çdo problem ose pyetje që mund të keni.


cPanel Web
Rekomanduar nga:
Domani Global Trade logo

Shikoni në Trustpilot »

Rekomanduar nga:
Post of Kosovo logo

Shikoni në Trustpilot »

Rekomanduar nga:
Northern Ireland-co-operation logo

Shikoni në Trustpilot »

Më shumë arsye për të zgjedhur Hostinkos.

Jemi të bindur se ne kemi zgjidhjen më të mirë për pronarët e bizneseve dhe uebfaqet e tyre, ndërsa japim një mënyrë të thjeshtë dhe efektive të menaxhimit - të gjitha me një çmim shumë të volitshëm.

Transaksion i sigurt pagese

Pagesa të sigurta përmes Transferit Bankar apo eBanking, Credit Card, dhe Paypal.

Regjistrim i menjëhershëm i domenit

Thjesht kontrolloni disponueshmërinë e domenit tuaj të ri, jepni disa detaje dhe do të regjistrohet brenda sekondave.

Menaxhimi i domenit në kohë reale

Ju mund lehtësisht të menaxhoni në kohë reale domenët tuaj përmes Zonës së Klientit, dhe të merrni përkrahje 24/7.

Email Forwarding

Forwarding dhe menaxhimi i DNS janë falas. Ju nuk keni nevojë të blini hosting për të përdorur këtë shërbim.

2-Factor Authentication

Ne ofrojmë vërtetim me 2 faktorë (ang. 2-factor authentication) për t'ju dhënë paqe mendore duke ditur që emrat tuaj të domenit janë në një vend të sigurt.

Domeni juaj është pronë e juaj

Ne jemi të sigurt se do ta pëlqeni shërbimin tonë, por nëse ndonjëherë doni të transferoheni, ne nuk tarifojmë.

Domain icon

.com, .net, .org, .info...?

Postimet tona të preferuara nga blog-u. Ne hulumtojmë dhe përditësojmë rregullisht blogun tonë me përmbajtje origjinale.