img-bg

EnglishRriteni biznesin
tuaj me Hostinkos.

Mos i humbisni klientët tuaj me shpejtësi të dobët të serverit — zgjedhni nga pakot e mëposhtme ose na kontaktoni për ndihmë.

Live Chat · 2 operatorë online
Plani
Disk space
Trafik
WHM/cPanel
Çmimi
PlaniReseller S
Disk space 500 GB SSD
Trafik Pa limit
WHM/cPanel 40 cPanel llogari
Çmimi €22 /muaj
PlaniReseller M
Disk space 600 GB SSD
Trafik Pa limit
WHM/cPanel 55 cPanel llogari
Çmimi €27 /muaj
PlaniReseller L
Disk space 700 GB SSD
Trafik Pa limit
WHM/cPanel 70 cPanel llogari
Çmimi €32 /muaj

Më shumë detaje

  Reseller S €22 /muaj €264 /vit Reseller M €27 /muaj €324 /vit Reseller L €32 /muaj €384 /vit
Hard Disk 500 GB SSD 600 GB SSD 700 GB SSD
Trafik Pa limit Pa limit Pa limit
WHM/cPanel 40 cPanel llogari 55 cPanel llogari 70 cPanel llogari
Free SSL Certificates
Shpejtësia e portit 500 Gbps+ 500 Gbps+ 500 Gbps+
100% Whitelabel & Branding
Free Private Nameservers
IP Adresë
Pa tarifë konfigurimi
Tarifa mujore bazë 22€ /muaj 27€ /muaj 32€ /muaj
Porosit Tani Porosit Tani Porosit Tani
img-bg

Më shumë arsyje për të zgjedhur Hostinkos

100% branded harduer

Brendet më të mëdha Hewlett Packard Enterprise, Dell, Fujitsu, Intel, AMD etj. ju sigurojnë një performancë të qëndrueshme.

Gati për t’u përdorur brenda 60 minutave

Mos humbisni kohë, porositni Reseller-në tuaj tani dhe ju do të jeni online brenda orës.

Migrim falas i faqeve tuaja

Ekipi ynë i migrimit ju mundëson transferimin e faqeve të internetit për ju, përfshirë edhe domenët tuaj.

Ndihmë & përkrahje miqësore

Ekipi ynë i përgjigjet pyetjeve tuaja në çdo kohë, përmes çfarëdo mediumi që është më i përshtatshëm për ju.