img-bg
English Language EnglishPse Hostinkos

Ne krijojmë uebfaqe unike,
moderne dhe profesionale.

Nga web dizajni tek implementimi, lansimi dhe SEO optimizimi, ne kemi të gjitha aftësitë për të krijuar një webfaqe të suksesshme.

 • 100+ projekte të suksesshme.
 • 100% qartësi dhe vlerë për çdo projekt.
 • 100% dorëzim në kohë.
WhatsApp icon WhatsApp në +383 44 114 409
Trusted By 500+ Companies
Website Design Hero

Krijoni webfaqen tuaj
me Hostinkos Web Design.

Po kërkoni zhvillues në Prishtinë për të ndërtuar uebfaqen tuaj? Me stafin tonë me orar të plotë në Prishtinë dhe përvojën 7+ vjeçare në Web Dizajn & Zhvillim, ne mund t'ju ndihmojmë të dizajnoni, ndërtoni dhe mirëmbani uebfaqen tuaj.

Lexo më shumë në Rreth Nesh »

Trustpilot
4.9 out of 5 — Based on 110+ reviews »
— Bëjnë premtime, por nuk i përmbushin?
— Nuk ju hapin telefonin gjatë emergjencave?
— Gjejnë justifikime në vend të zgjidhjeve?
— Nuk kanë aftësitë teknike që ju nevojitet?
— Dështojnë të përmbushin pritshmëritë tuaja për cilësinë?
— Ndërtojnë faqen tuaj dhe largohen shpejt?

Ne e dimë se sa zhgënjyese është të mos kesh një web dizajner të besueshëm që është në anën tuaj. Përjetoni përfitimet e mëposhtme me kompaninë Hostinkos Website Design.

Tullë për tullë. Piksel për piksel.

Kështu ndërtohet një sajt i shkëlqyer.

Një dizajn i mirë i webfaqes nuk ka të bëjë vetëm me pamjen. Web dizajnerët tanë punojnë shumë për të krijuar një webfaqe cilësore, që funksionon në mënyrë efektive për biznesin tuaj. Po sikur t'i merrni të gjitha këto:

— Dizajn që vë në pah cilësinë e ofertës suaj.
— Teknologji që është superiore ndaj konkurrencës.
— Një prezantim që thjesht i bind njerëzit.
— Një faqe interneti që rankohet mirë në Google.
— Hosting që fuqizon qëllimin tuaj.
— Një partner tek i cili mund të mbështeteni.

Po, kjo është e mundur me Hostinkos. Ndryshe nga kompanitë e tjera, ne investojmë në faqen tuaj të internetit sikur të ishte e jona.

Ne e kuptojmë se jeni të zënë,
prandaj do ta bëjmë këtë të lehtë. Kërkoni një ofertë për ueb dizajn

Jo storje. Vetëm rezultate

Të besuar nga brende kryesore të Kosovës.

Ne kemi dizajnuar webfaqe për disa nga brendet kryesore të Kosovës si Ballkan Petrol, A Life, Kohaterm dhe Posta e Kosovës. Këtu janë vetëm disa shembuj të projekteve të klientëve që kemi ndërtuar.

Çmimore e thjesht, transparente

Kërkoni një ofertë »

Me pakon tonë gjithëpërfshirëse ju do të merrni gjithë webfaqen me një kosto fikse që mbulon të gjithë projektin.

Garanci për kthimin e parave
Të qartë në atë që ofrojmë
Pa tarifa të fshehura
Ofrohet pagesa 3 mujore

Përfitimet e Klientit

Çfarë do të merrni falas me uebfaqen tuaj.

Uebfaqet tona ofrohen dhe ambalazhohen me të gjitha veçoritë që ju nevojiten dhe që nuk do t'i merrni askund tjetër. Më poshtë është një listë e gjërave 'must haves' për këdo që kërkon të krijojë një uebfaqe profesionale për biznesin e vet.

Koncepte të dizajnit fillestar brenda 48 orëve
Dizajn i pastër, profesional & modern
Faqe standarde me kohë ngarkimi të mirë
Faqja kryesore + faqet standarde të dizajnuara
Karakteristika të avancuara si header video, sliderë të imazheve dhe galeri
Dizajn i përshtatshëm për desktop, laptop dhe celular
Konfigurimi bazë i SEO-s
Sistemi i Menaxhimit të Përmbajtjes CMS
Funksioni i blog-ut për përditësime dhe lajme kompanie + 3 postime blogu
Formulari i kontaktit
Raportet e vizitorëve të webit
Lidhjet me media sociale + ndarja në media sociale
Rishikime të dizajnit
Identiteti i brendit dhe ngjyrat në të gjithë dizajnin
Sesion trajnimi pas dorëzimit 2*60 min
Siguri dhe performancë e përmirësuar
Hostimi i webit dhe adresa emaili sipas emrit të domenit 12 muaj
Regjistrimi dhe konfigurimi i domenit
Regjistrimi te Google
Mund të shtohen faqe shtesë pas lancimit
Backup të webit pas përfundimit
Garanci për rregullimin e problemeve 12 muaj
Testime për të siguruar se të gjitha faqet funksionojnë siç duhet
Ndihmë & Përkrahje Premium 24/7
Dorëzim 1 deri në 4 javë
Vendosje e plotë (ang. complete deployment)
Garanci e kthimit të parave 100%
Përditësoni çdo aspekt thelbësor të faqes tuaj pa prekur asnjë rresht të vetëm kodi

Keni pyetje

Nuk jeni të sigurt nga të filloni?

Nëse keni një ide për uebfaqen tuaj, por nuk jeni të sigurt se ku të filloni, le t'ju ndihmojë Hostinkos Web Design. Ne jemi vlerësuar me 4.9 nga 5 në TrustPilot, mesatare e një rezultati perfekt nga dhjetra vlerësime reale të klientëve.

Merrni Ndihmë Tani Get Help Icon

Koha mesatare e përgjigjes tonë është nën 20 minuta. Edhe gjatë fundjavave, festave dhe pas orarit të punës.

Ne e kuptojmë se nuk ka dy biznese të njëjta dhe se asnjë rrugëtim i dy kompanive nuk është i njejtë, kështu që le të flasim për nevojat tuaja specifike dhe të gjejmë zgjidhjet e duhura. Ne besojmë se një uebsajt duhet të tregojë atë që ju bëni, në mënyrë unike ju.

Step 1 of 2
 50%

Ose thirr për të marrë një ofertë të personalizuar: +383 44 114 409.

Çfarë ndodh më pas?

Ja çfarë do të diskutojmë.

How it works logo
Qëllimet tuaja të biznesit

Ne do të fillojmë duke diskutuar qëllimet tuaja të biznesit për të kuptuar se çfarë synoni të arrini. Mund të jetë një telefonatë, megjithatë, nëse jeni në Prishtinë, mund të takoheni personalisht.

How it works logo
Ofertat tona të Shërbimit

Së dyti, bazuar në diskutimin tonë, ne do të flasim për gamën e shërbimeve që ofrojmë dhe procesin tonë të punës. Ne do t'ju ofrojmë një vlerësim fillestar ku trajtojmë idetë, kostot dhe afatin kohor.

How it works logo
Pakot dhe Çmimet

Së fundi, ne do të shqyrtojmë çmimet tona fleksibile për të siguruar një pako që i përshtatet buxhetit tuaj. Pastaj, ne do të propozojmë një draft-dizajn për projektin tuaj sipas kërkesave dhe nevojave tuaja.

Website design & management

Më shumë arsye për të zgjedhur Hostinkos.

Ekipi ynë me seli në Prishtinë dizajnon dhe zhvillon uebfaqe që të jenë unike, të shpejta, me funksione të plota, shumë të sigurta, të lehta për t'u mirëmbajtur dhe miqësore me Google. Google është miku ynë më i mirë dhe ndoshta ju kështu na gjetët.

 • Ne i mbajmë gjërat mirë dhe thjesht

  Dizajnet tona me cilësi të lartë japin ndikim të plotë që do ta bëjë biznesin tuaj të dallohet. Çdo faqe që ne dizajnojmë duket e mrekullueshme dhe ka funksionalitet të planifikuar strategjikisht.

 • Ne jemi të hapur, me përvojë & më e rëndësishmja, Njerëz…

  Ne jemi krenarë për ekipin tonë! Të talentuar, me përvojë dhe miqësorë, ne sjellim një nivel shërbimi dhe ekspertize në tavolinë që është me të vërtetë e nivelit tjetër!

 • Të dhënat e biznesit tuaj janë të sigurta me ne

  Ne jemi 100% të përkushtuar për t'i mbajtur të dhënat tuaja të sigurta nga kërcënimet e mundshme të sigurisë. Ne ofrojmë nivelin më të lartë të sigurisë së të dhënave për biznesin tuaj - dhe kjo është ajo që na bën të ndryshëm nga të tjerët.

 • Ne dorëzojmë në kohë dhe me buxhet, pa justifikime

  Ne kemi një vlerësim me 5-yje në Trustpilot reviews, ofrojmë garanci pune dhe garantojmë afate. Ne nuk ngatërrohemi – shumica e faqeve janë krijuar brenda 10-21 ditëve (me shpejt nese eshte nevoja).

 • Ne kurrë nuk do t'ju mbajmë peng të kontratës

  Ju do të keni 100% të pronësisë së uebfaqes pasi të jetë përfunduar dhe paguar. Faqja ju përket juve dhe ju keni akses të plotë administrativ për të bërë ndryshime. Ju nuk jeni të detyruar për të punuar me ne dhe mund të gjeni lehtësisht një zëvendësues.

 • Dyert tona nuk mbyllen kurrë

  Gabimet nuk i përmbahen një orari 9-5. Nëse keni nevojë për ndihmën tonë, ne jemi këtu për ju, 24/7. Ne premtojmë asistencën më të shpejtë dhe përgjigje të menjëhershme.

20+ arsye për të zgjedhur Hostinkos
Domain icon

.com, .net, .org, .info...?

 • Email forwarding
 • DNS management
 • Privacy protection
 • DNSSEC security
 • Control panel

Faqja e Regjistrimit të Domenit

Website Design Hero

We’re a Local

Kompani e Ueb Dizajnit me seli në Prishtinë.

Hostinkos është një nga kompanitë më të mira të Web Dizajnit dhe Hostimit në Kosovë. Ne jemi të specializuar në ndërtimin dhe hostimin e faqeve të internetit në Prishtinë. Kemi pasur fatin të punojmë me klientë nga e gjithë Kosova - nga Prishtina, Fushë Kosova, dhe Mitrovica deri në Gjilan, Ferizaj, Prizren, Pejë, Gjakovë... dhe në të gjithë botën. Merrni vendimin e duhur. Bëje me Hostinkos.

Flisni me një Web Dizajner

Pyetje të Zakonshme - FAQs

jë nga pyetjet më të zakonshme që na bëhet. Kostoja e një faqe interneti varet nga nevojat tuaja specifike të veçorive. Kjo varet nga ajo që ju nevojitet dhe buxheti juaj. Pasiqë faqet e internetit ndryshojnë shumë në kërkesa, rishikime, personalizime dhe madhësinë e dizajnimit, të gjithë këta faktorë kanë një ndikim në kosto.

Kur mendoni se sa të investoni në websajtin tuaj, merrni parasysh këto statistika të cilat tregojnë rëndësinë kritike të përdorshmërisë për suksesin afatgjatë të çdo faqe interneti:

— 94% e njerëzve përmendin “dizajnin” si arsye pse nuk i besojnë një faqe interneti.
— 93% e njerëzve janë larguar nga një faqe sepse nuk është shfaqur siç duhet në pajisjen e tyre.
— 90% e njerëzve janë larguar nga një faqe interneti sepse ishte dizajnuar keq.
— 93% e njerëzve janë larguar sepse një faqe interneti nuk u ngarkua mjaft shpejt.

Prandaj, padyshim që ia vlen të vendosni më të mirën dhe të investoni në një faqe interneti me performancë të lartë.

Ne përpiqemi dhe kujdesemi për bizneset e të gjitha madhësive dhe bëjmë çmos që të punojmë edhe me buxhetet tuaja. Ju ftojmë të na kontaktoni këtu në Hostinkos Web Design për një ofertë të personalizuar që merrë parasysh të gjitha nevojat tuaja specifike. Ne nuk ndërtojmë faqe interneti një të vetme për të gjithë; ne thirremi në personalizim dhe individualitet, derisa përkushtimi ynë ndaj klientëve dhe çmimet tona janë të pakrahasueshme!
Disa aspekte të SEO mund të jenë teknikisht sfiduese ndërsa të tjerat kërkojnë kohë. Nëse jeni duke kërkuar diçka që është mjaft e thjeshtë për tu bërë, por që mund të ketë një ndikim të rëndësishëm në atë se sa mirë renditet uebfaqja juaj, atëherë me siguri është të regjistrohet me Google My Business. Google My Business është, në thelb, një listë biznesi falas me Google. Informacioni që i jepni Google kur regjistroheni do ta ndihmojë uebfaqen tuaj të performojë më mirë në kërkimet përkatëse dhe do të mundësojë përdoruesve të mësojnë më shumë rreth produkteve dhe shërbimeve që ju ofroni. Gjithashtu ndihmon njerëzit lokalë të biznesit tuaj t’ju gjejnë, edhe nëse tregtoni vetëm online.
Strategjitë e lidhjes (ang. link) janë fokusuar kryesisht në përpjekjen për të bërë që faqet e internetit të tjera të lidhen me tuajat. Si fillim, lidhjet e jashtme (ang. outbound links) mund t'i lejojnë motorët e kërkimit të kuptojnë më mirë temat e faqes suaj të internetit, duke i ndihmuar ata të dinë rëndësinë e saj për kërkime të veçanta. Ndërsa mund të keni shqetësime se ato u japin përdoruesve një derë të pasme për t'u larguar nga faqja juaj e internetit, ato në fakt e bëjnë përmbajtjen tuaj më miqësore për përdoruesit, duke i shtuar thellësi temës për të cilën po shkruani. Kjo është diçka e vlerësuar si nga përdoruesi ashtu edhe nga motori i kërkimit. Për më tepër, duke demonstruar njohuri dhe duke treguar provat që mbështesin përmbajtjen tuaj, lidhjet e jashtme mund të përmirësojnë gjithashtu besimin e klientit në ekspertizën tuaj.
Shumë biznese të vogla rrallë kanë nevojë të përditësojnë informacionin në uebfaqen e tyre sepse shërbimet që ata ofrojnë nuk ndryshojnë. Në të kundërt, motorët e kërkimit preferojnë t’u ofrojnë përdoruesve të tyre informacion që është i freskët pasi e konsiderojnë atë si më të rëndësishëm. Motorët e kërkimit marrin parasysh datat kur faqet janë publikuar dhe azhurnuar kur i rendisin ato. Nëse keni përmbajtje të vjetër, duhet ta përditësoni herë pas here, edhe nëse është vetëm minimale ose kozmetike. Edhe më mirë, krijoni një blog për uebfaqen tuaj në mënyrë që përmbajtja e re dhe vërtet e freskët të shtohet rregullisht.
Fjalët kyçe mbeten ende një element i rëndësishëm i SEO edhe pse algoritmet e motorëve të kërkimit janë bërë aq të sofistikuar saqë mund të kuptojnë me saktësi temën dhe rëndësinë e përmbajtjes tuaj pa pasur nevojë të mbështeteni vetëm në to. Fjalët kyçe që përdorni duhet të përfshijnë emrat e çdo produkti që shisni, shërbimet që ofroni dhe nëse jeni një biznes lokal, vendet në të cilat veproni.
Në mënyrë ideale, çdo faqe duhet të ketë një fokus të ndryshëm të fjalëve kyçe dhe fjalët kyçe duhet të përdoren në titullin e faqes, titujt dhe nëntitujt, tekstin kryesor, alt-tekstin e imazhit dhe përshkrimet meta. Sidoqoftë, mos e ngarkoni shumë përmbajtjen tuaj me të njëjtat fjalë kyçe pasi kjo mund të ketë një ndikim negativ në SEO. Në përgjithësi, shikoni të keni një dendësi maksimale të fjalëve kyçe prej rreth 1% në 2%.
Jo serverë të mbingarkuar! Server uptime

Ne NUK i mbingarkojmë serverët tanë dhe e marrim shumë seriozisht këtë. Shërbimi ynë i hostimit mundësohet nga serverët tanë më të mirë. Çdo server është i kufizuar vetëm në një numër të caktuar klientësh. Ndryshe nga kompanitë tjera të hostimit që përpiqen të grumbullojnë sa më shumë llogari të jetë e mundur në serverë të përbashkët.

20+ arsye për të zgjedhur Hostinkos »

Mbani mend: Ne garantojmë që serverët tanë do të kenë të paktën 99.9% kohë pune (ang. uptime) çdo muaj.

Mjetet dhe teknologjitë që mbulon ekspertiza jonë
Support background

Postimet tona të preferuara nga blog-u.Ne hulumtojmë dhe përditësojmë rregullisht blogun tonë me përmbajtje origjinale.