img-bg
English Language EnglishPse Hostinkos

Çfarë është cPanel dhe
pse është i rëndësishëm?

cPanel është panel lider i kontrollit, i lehtë për t’u naviguar, intuitiv për t’u përdorur dhe ofron një gamë të pashembullt mjetesh.

www.
WhatsApp në +383 44 114 409
About Us

cPanel është paneli ynë standard i kontrollit.

Secili prej planeve tona web hosting vjen me cPanel të parainstaluar, që të keni kontroll të plotë mbi uebfaqen, web hosting dhe domenin tuaj.

Lexo më shumë në Rreth Nesh »

Facebook:
20k Followers »

Instagram:
1.5K Followers »

Karakteristikat gjithëpërfshirëse të cPanel përfshijnë…

Ngarkoni, publikoni uebfaqe në internet dhe organizoni skedarë të uebit
Hapni llogari të reja të postës elektronike dhe shijoni nivele të ndryshme të mbrojtjes nga spam
Dizajnoni baza të dhënash duke përdorur MySQL Wizard, phpMyAdmin
1-click-install aplikacione (WordPress, Joomla...)
Krijoni backup dhe transferoni në mënyrë të sigurt të gjithë skedarët e webit
Krijoni aliase, shtoni ose largoni subdomene, menaxhoni zonat DNS
Gjeneroni statistika të vizitorëve

...dhe më shumë!

Mësoni më shumë rreth
8 këshilla cPanel për të thjeshtuar menaxhimin e uebfaqes tuaj

cPanel Web

Bëni një udhëtim virtual në cPanel


Pse nuk bëni një test drive për veten tuaj në uebfaqen zyrtare të demonstrimit të cPanel, ne e dimë që do t'ju pëlqejë!

Po kërkoni për cPanel Web Hosting?

Ju ftojmë të shfletoni faqen tonë për të mësuar më shumë rreth veçorive dhe benefiteve të vlefshme që ofrojmë.#
Web HostingHostoni uebfaqen e biznesit tuaj në server të fuqishëm Intel Xeon.
  • Duke filluar nga €3.49 /muaj


Reseller partner Rriteni biznesin tuaj me Hostinkos Reseller Hosting.
  • Duke filluar nga €25.00 /muaj


Virtual Server Performancë e lartë, stabilitet i besueshëm dhe root qasje e plotë.
  • Duke filluar nga €16.49 /muaj

Postimet tona të preferuara nga blog-u.Ne hulumtojmë dhe përditësojmë rregullisht blogun tonë me përmbajtje origjinale.