img-bg
English Language EnglishPse Hostinkos

Webfaqe cilësore nga një
kompani që mund t'i besoni.

Hosting, domenët, mjetet dhe përkrahja që ju nevojitet për webfaqen e biznesit tuaj — të gjitha në një vend të sigurt.

 • Kompani e regjistruar
 • Ofrues hostimi fitues-çmimi
 • Gjithmonë gati për kafe dhe dialog
WhatsApp icon WhatsApp në +383 44 114 409
Website & Web Hosting Solutions Located in Kosova - Pristina Website & Web Hosting Solutions Located in Kosova - Pristina Website & Web Hosting Solutions Located in Kosova - Pristina
www.
Trusted By 500+ Companies
About us

Zgjidhja #1 për pronarët e faqeve të internetit të bizneseve.

Hostinkos është kompani shumë e rekomanduar për Web Dizajn & Hosting në Prishtinë. Ne jemi ekipi pas disa prej brendeve kryesore të Kosovës. Misioni ynë është të jemi ekipi dixhital më i besueshëm, më i sinqertë dhe efektiv për klientë.

Lexo më shumë në Rreth Nesh »

Trustpilot
4.9 out of 5 — Based on 110+ reviews »

Si të filloj

Për të krijuar një faqe interneti, duhet të ndiqni tre hapa bazik:

1. Regjistroni një emër domeni

Duke filluar nga .com gjeni një domen që përshkruan webfaqen tuaj · Domain

2. Zgjedhni një plan hosting

Hostët, si Hostinkos, ruajnë webfaqen tuaj në web serverat e tyre · Hosting

3. Lansoni faqen tuaj online

Nëse nuk keni webfaqe, mos u shqetësoni, ne do ta krijojmë atë për ju · Website

Niveli më i lartë i sigurisë.

Më shumë »

Hostinkos ofron nivelin më të lartë të sigurisë së të dhënave për biznesin tuaj.

Antivirus Protection
Daily Backups
24/7 website monitoring
99.99% Uptime

Web Hosting i klasit të parë.

Gjithçka që ju duhet për të filluar me një faqe interneti, email, blog ose dyqan online.

Pro Hosting Icon ProPlan ideal veçanërisht për faqe interneti të reja dhe faqe personale.

SAVE 25%€5.49 /muaj
 • Performancë e lartë
 • Domain .com falas
 • 3 subdomain hosting
 • Pa limit trafik
 • 15 GB SSD web space
 • Pa limit email adresa
 • SSL Certificate
 • Migrim të webfaqes falas
 • SLA 1 Përkrahje Teknike
 • Shtresa shtesë të mbrojtjes
 • Ambalazhuar me veçori të shumta
Shiko të gjitha detajetKonfiguro këtë plan

Business Hosting Icon Biznes Plan ideal veçanërisht për biznese të vogla / mesme dhe dyqane online.

SAVE 25%€7.49 /muaj
 • Performancë e lartë
 • Domain .com falas
 • 4 subdomain hosting
 • Pa limit trafik
 • Pa limit SSD web space
 • Pa limit email adresa
 • SSL Certificate
 • Migrim të webfaqes falas
 • SLA 2 Përkrahje Teknike
 • Shtresa shtesë të mbrojtjes
 • Ambalazhuar me veçori të shumta
Shiko të gjitha detajetKonfiguro këtë plan

Biznes Plus Plan ideal veçanërisht për faqe me trafik të lartë dhe wordpress.

SAVE 25%€11.49 /muaj
 • Performancë maksimale
 • Domain .com falas
 • 6 subdomain hosting
 • Pa limit trafik
 • Pa limit NVMe web space
 • Pa limit email adresa
 • SSL Certificate
 • Migrim të webfaqes falas
 • SLA 3 Përkrahje Teknike
 • Shtresa shtesë të mbrojtjes
 • Ambalazhuar me veçori të shumta
Shiko të gjitha detajetKonfiguro këtë plan

I përshtatshëm për të gjitha CMS të njohur si WordPress dhe Joomla.

Have questions

Nuk jeni të sigurt nga të filloni?

Merrni përgjigje dhe këshilla nga Ekipi i Hostinkos, përmes telefonit apo live chat. I gjithë Ekipi është i përkushtuar për të siguruar që çdo klient të ketë shërbim të përshpejtuar 24/7.

Merrni Ndihmë Tani Get Help Icon

Koha mesatare e përgjigjes tonë është nën 20 minuta. Edhe gjatë fundjavave, festave dhe pas orarit të punës.

cPanel Web

Merrni një webfaqe që nxjerr në pah profesionalizmin tuaj, krijon kredibilitet, besim dhe vlerë për vizitorët. Ne kemi një ekip të dedikuar për dizajnimin e faqeve të internetit, me të gjithë anëtarët që punojnë në zyrën tonë në Prishtinë. Webfaqja juaj e re është vetëm pak klikime larg!

Why join Hostinkos

Më shumë arsye për të zgjedhur Hostinkos.

Jemi të bindur se ne kemi zgjidhjen më të mirë për pronarët e bizneseve dhe uebfaqet e tyre, ndërsa japim një mënyrë të thjeshtë dhe efektive të menaxhimit.

 • Ne i mbajmë gjërat mirë dhe thjesht

  Ne e dimë që jo të gjithë janë dizajner ose kodues, kështu që ne nuk do t'ju hutojmë me zhargon të teknologjisë.

 • Ne jemi ekip plotësisht i trajnuar

  Ne sigurojmë që ekipi ynë të jetë i trajnuar në të gjitha aspektet e menaxhimit të softuerit cPanel/WHM, dhe më shumë.

 • Ne administrojmë shërbimet tuaja në mënyrë etike

  Ne jemi të përkushtuar për të ruajtur konfidencën tuaj, duke zbatuar procedurat e duhura për mbrojtjen e privatësisë.

 • Të dhënat e biznesit tuaj janë të sigurta me ne

  Ne ofrojmë nivelin më të lartë të sigurisë së të dhënave për biznesin tuaj - dhe kjo është ajo që na bën të ndryshëm nga të tjerët.

 • Dyert tona nuk mbyllen kurrë

  Shqetësimet tuaja janë të rëndësishme për ne. Ne premtojmë asistencën më të shpejtë dhe përgjigje të menjëhershme.

20+ arsye për të zgjedhur Hostinkos
Domain icon

.com, .net, .org, .info...?

 • Email forwarding
 • DNS management
 • Privacy protection
 • DNSSEC security
 • Control panel

Faqja e Regjistrimit të Domenit

Ju mund të na keni parë të paraqitur në:

New World Report logo
New World Report
Awards 2023

Hostinkos është shpallur fitues i çmimit "Best Web Hosting Company - Kosovo", nga New World Report si pjesë e Çmimeve të tyre vjetore të Softuerit dhe Teknologjisë 2023!

MarTech Awards Logo
Innovation in Business
MarTech Awards 2023

Jemi të emocionuar të njoftojmë se Hostinkos është shpallur fituesi i çmimit "Best Web Hosting Services Provider 2023 - Kosovo. Excellence Award for SEO Services 2023" nga Innovation in Business si pjesë e çmimeve të tyre vjetore MarTech 2023!

Post of Kosovo logo
TrustPilot of 4.9

Trustpilot ka qenë prej kohësh një burim i besueshëm për vlerësimet e tij të pakomercializuara dhe të sinqerta. Hostinkos është i nderuar të marrë një TrustScore të lartë prej 4.9 / 5.